Alberk'in Kurucusu ve Genel Müdürü Nihat Çelik

Nihat Çelik
Alberk Kurucusu ve Genel Müdürü

VERİMLİ VE KAZANÇLI BİR KANATLI İŞLEME TESİSİ İÇİN
SİZE ÇOK YAKINIZ

Bir kanatlı işleme projesi kusursuz bir mükemmellikte çalışmalı. İnsan sağlığı söz konusu olduğunda, gıda güvenliğinde en küçük ihmale yer yoktur. Sistemin her ayrıntısı A’dan Z’ye özenle imal edilmeli ve hassasiyetle kurulmalı.

Kanatlı eti işleme üretim süreci hassas bir zincirdir. Biz bu zincirin son halkasıyız. Yatırımınızda çok iyi canlı yetiştirmiş, mükemmel yem ve kümes koşulları sağlamış olsanız bile, son ürün aşamasında işin kötü yapılması tüm emeğinizi heba edebilir. Bu bir bayrak yarışıdır; kanatlı işleme ekipmanlarımızı yatırımcımızın performansına uygun olarak sağlamamız gerektiğinin bilincindeyiz.

Kuşkusuz bu bilgi ve deneyim gerektirir. Gücümüzü 30 yılı aşkın mesleki tecrübemizden alıyoruz. Mühendislerimiz, çalışanlarımız, sahip olduğumuz teknoloji ve alt yapı donanımımızla bugün, her kapasitede ve dünya standartlarında kanatlı işleme projesini tesis etmekteyiz.

Girişiminiz aynı zamanda verimli ve kazançlı olmak durumundadır. Biz size işleme ihtiyacınız ve üretim kapasitenize uygun dizayn edilmiş projeler sunarız. Felsefemiz size ekipman satmak değil, doğru sistemi ve gerçekçi bir yol haritasını sunmaktır. Bu amaçla kanatlı endüstrisinin pazar taleplerine paralel hızlı, esnek ve sürdürülebilir projeler geliştiririz.

Bu anlayışla sizlere kaliteli, uzun ömürlü, ekonomik işleme çözümleri sağlarız.

Kurulum, enerji, işletme ve kullanım maliyetlerini minimize eder, yatırım bedelini kısa sürede karşılayarak kazanca dönüştürürsünüz.

Kendimizi sıradan bir kanatlı işleme ekipmanı tedarikçisi değil, sizin danışmanınız ve ortağınız olarak görüyoruz. Üç kıtada onlarca projeyi başarıyla devreye alan Anadolulu bir girişimci olarak sözümüz söz; her zaman işimizin arkasındayız ve size çok yakınız…