Alberk Kanatlı Prosesleri

KUSURSUZ İMALAT USTALIK İSTER

Mühendislerimiz ve ustalarımız, mesleki bilgi ve becerileriyle kanatlı işleme sistemi imalatının incelikleri konusunda oldukça deneyimlidir. Verimli ve özenli bir çalışma ortamı için her ustanın kendine ait özel takım tezgâhı, kaynak ve malzemeleri bulunur. Hassas kanatlı eti işleme prosesinde ortaya çıkabilecek can sıkıcı sorunların maliyetini biliriz.

Mesleki uzmanlığımız esas olarak Ana İmalat Bölümünde sergilenir. Proje sürecinde telaşlı bir koşuşturmanın finalinde diğer birimlerden gelen materyaller burada son şekli verilerek montajlanır. Kanatlı işleme sistemi burada projenin fonksiyonel disiplinine uygun olarak kurgulanır. Testleri yapılan makineler özenle ambalajlanarak sevkiyata hazırlanır.

Tüm ekipmanlarımızda kaliteli demir, saç ve paslanmaz malzeme kullanırız. Projenin ana konstrüksiyon, şasi, bant ve kabin gibi kısımlarının kaba üretiminde kesim, büküm, pres, kaynak ve taşlama gibi işlemler özenle yapılır. Sert ve dayanıklı ham maddeler dijital tezgâhlarda işlem görür. Bu sayede ana montaj aşamasında, tüm parçalar mükemmel bir bütünlük sağlar.