ÜRETİM

Alberk üretim

Kanatlı işleme sistemi ekipmanları, birkaç aşamadan oluşan kompleks imalat sürecinden geçer. Bunlardan ilki CAD CAM aşamasıdır. Mühendis, tekniker ve tasarımcılarımızın çalıştığı bu bölümde, siparişlerin mimari özellik, kapasite durumu ve özel taleplere göre proje hazırlanır.

Talaşlı imalat bölümünde CNC işleme merkezi, CNC torna, analog tezgahlar, freze, planya gibi makinelerle imalatımız entegre ve kesintisiz sürdürülür. Dijital tezgahlar, yüksek hassasiyet gerektiren kritik parçaların üretiminde kusursuz bir performansla çalışır.

Projenin ana konstrüksiyon, şasi, bant ve kabin gibi kısımlarının kaba üretiminde kaliteli demir, saç ve paslanmaz malzemeler kullanılarak kesim, büküm, pres, kaynak ve taşlama gibi işlemler yapılır.

Ekipmanlar ana imalat aşamasında toplanarak imalat süreci tamamlanır. Testleri yapılan makineler özenle ambalajlanarak sevkiyata hazırlanır.

MONTAJ

Alberk montaj

Üretimi ve sevkiyatı yapılan makinelerin tesise ulaşmasıyla birlikte, montaj mühendislerimiz kurulumu yapmak üzere yola çıkar. Montaj ekibi mekanik, elektronik ve otomasyon mühendislerinden oluşur. Her bir montaj ustası, belirli eğitimleri aldıktan sonra montaj için hazır hale gelir. Sistemin montaj işlemi, makine ve ekipmanların en ince ayrıntıları göz önüne alınarak özenle yapılır.

DEVREYE ALMA

Alberk devreye alma

Montajı tamamlanan makine ve ekipmanlar çalışmak için hazır hale getirilir. Sistemin kusursuz çalışması için gerekli bir takım testler yapılır. Bu test ve kontrollerin ardından kanatlı işleme tesisinin devreye alma işlemi gerçekleşir.

EĞİTİM

Alberk egitim

Montaj ekibimiz tarafından kurulumu yapılan tesisin teknik görevlilerine makine ve ekipman eğitimi de vermekteyiz. Tesisteki makine ve ekipman sayısındaki çeşitliliğe göre bu eğitim süreleri değişkenlik gösterir. Prosesin başından son aşamasına kadar bütün detaylar işletmenin teknik ekibine titizlikle aktarılır ve tesisin sağlıklı ve verimli çalışması sağlanır.

YEDEK PARÇA

Alberk yedek parçaOperasyonu sırasında herhangi bir parçadan dolayı sistemin aksaklık çıkararak durması son derece problemli bir durumdur. Bu aksaklıkların önlenmesi ve sorunun en kısa sürede çözülmesi için hazırlıklı olunmalıdır. İster en basit parça, ister en komplike parça olsun, bütün ürünler depomuzda her zaman mevcuttur. Talep edildiğinde parça temini en kısa sürede sağlanarak üretim ve iş kayıplarının önüne geçilir.

SERVİS

Alberk servis

Her endüstri sisteminde olduğu gibi, kanatlı işleme prosesinin de bakım ve onarım ihtiyaçları bulunur. Hareketli mekanizmalar, makine aksamları, motorlar, redüktörler vb. gibi ürünlerin kontrol edilmesi, sistemin daha verimli ve düzenli çalışmasını sağlar. Servis ekibimiz yeni kurulacak olan veya faaliyette olan bütün kanatlı işleme tesislerinin kontrol ve muayene işlemlerini yaparak, verimli ve uzun ömürlü çalışmasını sağlar.

PROJE DANIŞMANLIĞI

Alberk proje danışmanlığı

Size, ekipman satmak yerine, doğru, güvenilir ve sizin üretim ihtiyacınız ve kapasitenize göre bir işleme tesisini hayata geçirmeyi benimsiyoruz. 30 yılı aşkın iş deneyimimiz sayesinde size öncelikle gerçekçi bir yol haritası sunarız. Böylece yatırımınızın getirisi ve kazancı için muhtemel risklerden kaçınmış olursunuz. Danışmanlığımız size en uygun, kaliteli ve verimli bir kanatlı işleme tesisi için yol gösterecektir.